شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امرالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات با والی نورستان ملاقات نمود.

org_admin
Sat, May 04 2024 10:48 AM

 سرپرست وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات جهت رسیدگی به مشکلات آسیب دیدگان برف کوچ در ولسوالی نورگرام ولایت نورستان؛ قبل از ظهر امروز با والی این ولایت، ولسوالی نورگرام، بزرگان قومی و شماری از علماء  در دفتر کار اش دیدار و ملاقات نمود.

سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات درنخست از تشریف آوری مهمانان ابراز امتنان نموده گفت: رسیدگی به چالش ها و آسیب دیدگان حوادث طبیعی از مسئولیت های نظام امارت اسلامی می‌باشد و نهاد های مربوطه همیشه تلاش نموده اند که به مشکلات آسیب دیدگان حوادث طبیعی در سراسر افغانستان رسیدگی کنند.

 شیخ محمد خالد الحنفی در این دیدار بیان داشت که وی با والی نورستان از زمان وقوع برف کوچ در قریه نکره ولسوالی نورگرام در تماس بوده و خواهان همکاری همه جانبه مقام ولایت با آسیب دیدگان ناشی از برف کوچ گردیده است. 

سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات ضمن اشاره به فعالیت ها و دست آورد های معینیت سمع شکایات این وزارت افزود: در تشکیل این وزارت جهت رسیدگی به شکایات مردم و متضررین معینیت سمع شکایات ایجاد گردیده است، در صورتیکه مردم از نهاد های امارتی ویا مسوولین؛ متضرر گردیده باشند به آن رسیده گی صورت میگیرد.

 به گفته قاری زین العابدین والی نورستان در اثر وقوع برف کوچ در قریه نکره ولسوالی نورگرام نزدیک به بیست تن جان باخته و تعدادی از مواشی نیز از بین رفته و باشندگان این قریه نیاز فوری به سرپناه دارند.

Latest news

Sat, Apr 27 2024 2:57 PM
Background image

Officials of the Ministry MOPVPV hold a coordination meeting with scholars & imams of mosques of Kabul city.

In this meeting the implementation of the decrees, commands and recommendation of Ameerul Momineen (Allah bless him), establishing virtue and preventing vices in society and supporting. . .

BACK TO NEWS